U gebruikt een verouderde browser. De website wordt mogelijk niet correct weergegeven.
Type vastgoed
0
Bouwtype
0
Nieuwbouw
Bestaand vastgoed
Prijsklasse
Min.
Max.
Zoeken
2226 investeringen te koop
Sorteer
Laatst toegevoegd
Prijs oplopend
Prijs aflopend
Meest bekeken
Rendement
Sorteer
2100
Antwerpen (Deurne)
€ 233.000
7,23%
9470
Denderleeuw
€ 399.000
4,59%
8660
Adinkerke
€ 329.500
3,74%
Niet gevonden wat u zoekt?
Blijf op de hoogte
2000
Antwerpen
€ 519.000
13,07%
9120
Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
€ 335.000
5,11%
9120
Beveren
€ 265.000
4,09%
9170
Sint-Gillis-Waas
€ 179.000
5,74%
9170
Sint-Gillis-Waas
€ 275.000
4,92%
9120
Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
€ 275.000
4,92%
9160
Lokeren
€ 385.000
3,68%
3500
Hasselt
€ 165.000
6,05%
8430
Middelkerke
€ 799.000
4,02%
8430
Middelkerke
€ 249.000
6,59%
8430
Middelkerke
€ 325.000
6,01%
8430
Middelkerke
€ 239.000
6,84%
8430
Middelkerke
€ 317.500
6,12%
8430
Middelkerke
€ 315.000
6,16%
8430
Middelkerke
€ 235.000
6,94%
8430
Middelkerke
€ 235.000
6,94%
8430
Middelkerke
€ 290.000
6,60%
8470
Gistel
€ 145.000
8,08%
9960
Assenede
€ 905.000
Preview
2240
Zandhoven
€ 649.000
Preview
1740
Ternat
€ 849.000
3,96%
8800
Roeselare
€ 495.000
4,42%
2100
Deurne
€ 275.000
8,22%
2100
Deurne
€ 625.000
2,76%
8370
Blankenberge
€ 89.000
4,34%
9870
Olsene
€ 21.000
2,20%
8870
Izegem
€ 199.000
6,53%
8470
Gistel
€ 175.000
7,75%
8470
Gistel
€ 155.000
7,49%
2800
Mechelen
€ 949.000
9,10%
8370
Blankenberge
€ 445.000
5,38%
8370
Blankenberge
€ 764.000
4,61%
Vorige
1
…
20
21
22
23
24
Pagina 22 van 64
…
64
Volgende
Selecteer gemeenten
Teken cirkel
Wissen
Bevestig
Straal van
0
km
rond
Bent u zeker dat u uw huidige selectie wil wissen?